Malwarebytes` Anti-Malware 1.70.0.1100 Serial & Key

Paylaşılan Tarih : 4 Mart 2013 Pazartesi 40 yorum

Zararlı Yazılım Temizleme Programı
Malwarebytes' Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlik aracı en güncel tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir.
İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindeki zararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte's Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor.
Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı olan bu ücretsiz program Türkçe dil seçeneğine de sahip. Programın gelişmiş tam sürümü ise ücretsiz versiyona göre anlık koruma seçeneğine ve bazı ek özelliklere sahip.
Program Özellikleri:
  • Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
  • Geliştirilmiş tarama motoru
  • Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
  • Donanım sürücülerini tarama
  • Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
  • Türkçe dahil çoklu dil desteği
  • 64-bit işletim sistemi desteği


Serialler :ID: 4VH13

Serial: NMKE-0KYP-K86P-AMQA


ID: 1BX13
Serial: A88F-0AM7-7E8U-VFHH

ID: 1XK64
Serial: XY07-PED0-BF01-P5WC

 ID: 6SW32
Serial: AA8U-7KLB-HKV2-8RJX


  

Serial,Key,Serial Key,Program,Serial Number,Crack,Oyun Crack,Program Crack,Oyun,Hile,Oyun Hileleri,Keygen,Eset Serial,Norton Serial,Eset Nod32 Serial,Norton 360 Serial,Eset Key,Key,Film İzle,Full Film İzle,HD film izle,Filmi full izle,HD Film,Full HD Film,720p İzle,1080p İzle,Oyun İndir,Full İndir,Tamindir,HD İzle Full,Windows 8 Serial,Windows 8 Key,Windows 8 İndir